Iskalnik

Zaposlitev

V koncernu Mlinotest cenimo svoje zaposlene ter gradimo uspehe na dobrih medsebojnih odnosih, zato zaposlujemo dinamične in komunikativne ljudi, ki imajo smisel za timsko delo in željo po uspehu.

Opis delovnega mesta

V našo maloprodajno ekipo vabimo osebo, ki bi zasedla delovno mesto:
POSLOVODJA (m/ž),
za območje Goriških Brd .
Delovne naloge obsegajo:
prodaja blaga strankam,
blagajniška dela,
razporejanje in usposabljanje zaposlenih,
vodenje in urejanje dokumentacije,
nabava blaga,
izvajanje poštnih storitev,
urejanje in čiščenje delovnih in pomožnih prostorov,
zagotavljanje varstva pri delu in požarnega varstva,
ostala dela po nalogu nadrejenega vodje.

Nudimo:

Ustrezne kandidate vabimo, da se nam predstavite s kratkim življenjepisom, kjer opišete vaše dosedanje delovne izkušnje. Prijave sprejemamo do 25.10.2018 prek portala mojedelo.com, e-pošte natasa.cermelj@mlinotest.si ali po navadni pošti: Mlinotest d.d., Kadrovska služba, Tovarniška c. 14, 5270 Ajdovščina. Za več informacij smo vam na voljo tudi prek telefona 05/3644556 ali se obrnite na poslovodjo in prodajalke v trgovini.

Pričakujemo:
– V. stopnja izobrazbe,
– izkušnje z delom v trgovini, zaželeno kot poslovodja,
– zaželen je strokovni poštni izpit,
– visoko razvite komunikacijske in vodstvene veščine,
– zanesljivost, odgovornost in vestnost pri opravljanju dela,
– samoiniciativnost in sposobnost samostojne organizacije dela.