Iskalnik

Postani Mlinotestovec

UPRAVLJALEC PAKIRNE LINIJE (m/ž)

Želiš biti del ekipe v največjem mlinu pri nas? Te zanima kako nastane moka iz katere se speče kruh po katerem zadiši po vsej hiši? Ali tista iz katere se naredi ravno prav tanko testo za pico? Potem bereš pravi oglas.

Delovne naloge UPRAVLJALCA PAKIRNE LINIJE so:

  • Opravljanje del po delovnih postopkih, veljavnih standardih in lastnem strokovnem znanju.
  • Upravljanje pakirne linije za pakiranje izdelkov (ustreznost programskih nastavitev strojev, uporabljenih embalaž, surovin,…).
  • Nastavljanje stroja za pakiranje izdelkov.
  • Odpravljanje manjših okvar in izvajanje osnovnega vzdrževanja.
    Priprava embalaže ter deklaracij z lepljenjem.
  • Nakladanje in razkladanje embalaže in izdelkov.
  • Osnovno vzdrževanje in čiščenje delovnih sredstev, strojev in opreme.
  • Izvajanje del za zagotavljanje higiene, varnosti in čistoče delovnega mesta in delovne opreme.
  • Delo poteka v Ajdovščini.

Pričakujemo:

  • Zaključeno poklicno ali srednješolsko izobraževanje,
  • afiniteto do dela v živilski industriji (občutek za živila, higieno, urejenost in upoštevanje protokolov dela),
  • željo po dolgoročni zaposlitvi, s pripravljenostjo učenja in uvajanja novosti.

Smo podjetje, ki uspešno deluje že več kot 150 let, kar pomeni, da sodelavcem – Mlinotestovcem nudimo dolgoročnost, stabilnost in predvidljivost. Smo ponosni na naše izdelke, delo, sodelavce in raznolike uspehe, ki jih žanjemo, največji uspeh pa nam predstavlja vsak obrok, ki ga sestavljajo naši izdelki. Zaposlujemo z željo, da razvijemo dolgoročen partnerski odnos, kar pomeni zaposlitev za nedoločen čas. Plača je odvisna od znanj, ki jih posamezni sodelavec ima – več procesov obvlada in bolj poglobljeno je njegovo znanje, višja je osnovna plača, na katero se dodajajo tudi nagrade.

Imate kup vprašanj? Sodelavke iz kadrovskega področja smo tu, da vam nanje odgovorimo –dosegljive smo prek e-maila kariera@mlinotest.si. Tudi vaše prijave sprejemamo na e-mail kariera@mlinotest.si, do predvidoma 24.9.2021, seveda bomo prebrali tudi prijave, ki bodo prispele po tem datumu.