Iskalnik

Zaposlitev

V koncernu Mlinotest cenimo svoje zaposlene ter gradimo uspehe na dobrih medsebojnih odnosih, zato zaposlujemo dinamične in komunikativne ljudi, ki imajo smisel za timsko delo in željo po uspehu.

Je razvoj vaša strast?

Ste stalno usmerjeni k izboljšavam in spremembe dojemate kot dobrodošlo stalnico?

Verjamete, da je potrebno v center razvojnega dela postaviti kupca?

Ste pripravljeni prevzeti odgovornost za razvoj enega največjih živilskih podjetij v Sloveniji?

Mlinotest krepi svojo razvojno ekipo, v katero vabi Vodjo razvoja (m/ž) ter Razvojnega tehnologa – začetnika (m/ž).

Razvoji tehnolog – začetnik

Delovne naloge obsegajo:

  • sodelovanje pri razvijanju novih izdelkov in izpopolnjevanju izdelkov lastne blagovne znamke,
  • sodelovanje v medoddelčnih projektnih skupinah pri razvoju novih izdelkov,
  • samostojna priprava receptur in vzorcev,
  • sodelovanje s proizvodnjo pri vpeljavi izdelkov v serijsko izdelavo ter skrb za ohranjanje kvalitete izdelkov,
  • pomoč pri pripravi dokumentacije za uvajanje novih izdelkov v proizvodnjo in prodajo,
  • pomoč pri pripravi sejmov in promocijskega gradiva,
  • spremljanje trendov na področju prehrane in vključevanje le-teh v Mlinotestove produkte.

Pričakujemo:

  • Zaključeno vsaj VI. stopnjo živilske, kemijske, mikrobiološke ali druge ustrezne smeri,
  • afiniteta do dela v razvoju, sposobnost razmišljanja izven okvirjev,
  • natančnost pri delu in sposobnost zaključevanja projektov,
  • sposobnost upoštevanja trendov na trgu in kupčevih preferenc,
  • računalniška pismenost ter tekoče znanje vsaj enega tujega jezika (angleščina, nemščina).

Z zaposlitvijo v Mlinotestu pridobite možnost stalnega profesionalnega in osebnega razvoja, aktivno vključenost v prenos razvojnih zasnov v serijsko proizvodnjo in na domače krožnike. Izbrana oseba bo vključena v proces postavljanja smernic razvoja produktov in pri tem sodelovala z vrhunskimi strokovnjaki iz področja živilske industrije. Nudimo zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo ter shemo nagrajevanja in napredovanja, skladno z doseženimi rezultati.

V kolikor se v zgornjem opisu prepoznate, vas vabimo, da se nam predstavite skozi življenjepis, ki ga nam posredujete preko portala mojedelo.com ali na ana.furlani@mlinotest.si, za več informacij smo dosegljivi na 05/3644554. Prijave sprejemamo do vključno 8. 9. 2019. Zagotavljamo vam diskretnost.

Vodja razvoja

Delovne naloge zajemajo:

  • vodenje, organiziranje in nadziranje dela ekipe razvojih tehnologov in tehnikov,
  • snovanje smernic razvoja izdelkov za mlinarstvo, pekarstvo in testeninarstvo,
  • tesno sodelovanje z vodstvom podjetja, proizvodnimi stebri, marketingom in laboratorijem,
  • vodenje razvojnih projektov,
  • načrtovanje in izvajanje mesečnih in letnih planov poslovanja ter poročanje vodstvu,
  • analiziranje obstoječih in novih produktov ter tehnologije izdelave,
  • načrtovanje in uvajanje sodobnih metod v živilskih procesih,
  • prenos znanja in vzpodbujanje strokovnega razvoja sodelavcev,
  • presojanje aktivnosti razvoja z vidika izvedbe,
  • ohranjanje dobrega sodelovanja s proizvodnjo in drugimi oddelki.

  • vsaj VI. stopnjo izobrazbe, živilske, kemijske, mikrobiološke ali druge ustrezne smeri,
  • vsaj 5 let izkušenj s področja razvoja v živilski industriji,
  • izkušnje s področja marketinga predstavljajo dodano vrednost,
  • vodstvene izkušnje (projektno vodenje, vodenje ekipe,…),
  • sposobnost vodenja ekipe vrhunskih strokovnjakov ter sodelovanja z drugimi oddelki,
  • poslovno usmerjenost in način razmišljanja,
  • delovanje na osnovi razumevanje trga, kupcev in njegovih potreb,
  • strokovnost in željo po stalnem profesionalnem razvoju, pridobivanju novih znanj,

Nudimo in pričakujemo avtonomijo dela, sprejemanja odločitev in vodenja znotraj dogovorjenih ciljev in resursov. Z zaposlitvijo v Mlinotestu pridobite možnost stalnega profesionalnega in osebnega razvoja, postavljanja smernic razvoja produktov in sodelovanje z vrhunskimi strokovnjaki iz področja živilske industrije. Iščemo osebo, s katero bomo lahko oblikovali dolgoročni partnerski odnos, zato nudimo zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo ter shemo nagrajevanja in napredovanja, skladno z doseženimi rezultati.